Blackhorse MMA Łomża

OGŁOSZENIA

Baltica Cup MMA/K1/BJJ no gi

Baltica Cup MMA/K1/BJJ no gi

Dwa złota i srebro naszych zawodników na Baltic Cup MMA/K1/BJJ no gi, która odbyła sie 11 czerwca 2016r. w Rumi. Po sukcesach sprzed tygodnia na gali, która odbyła się w naszym mieście, zawodnicy naszego klubu nie zwalniają tempa i bardzo dobrze zaprezentowali sie na zawodach organizacji Time of Masters.

Krystian Cwalina w kat.-70kg Senior oraz Daniel Kaczorowski w kat.-77kg Junior wygrywając po trzy pojedynki okazali sie najlepsi w swoich kategoriach. Drugie miejsce zajął Karol Czaplicki w kat.-77kg Senior ulegając tylko w finale swojemu przeciwnikowi. Podziękowania również dla Piotra Arnisty, który podczas pierwszego pojedynku doznał kontuzji uniemożliwiając zaprezentowania w pełni swoich możliwości.
Dziękujemy wszystkim zawodnikom za godne reprezentowanie klubu oraz wszystkich, którzy przyczynili się do sukcesu, w tym dla Piotra Wieryszko, Pawła Pruszko, Krzysztofa Wysockiego, Roberta Smugarzewskiego i Damiana Jarosia.

Chcielibyśmy podziękować dla Pana Roberta i Pani Beaty Smugarzewskich
www.inter-meble.pl
www.drew-bet.eu
i Centrum Rehabilitacji MEDICOR ul. długa 12 w Łomży,
www.medicor-lomza.pl
oraz Zakładu Fryzjerskiego Piotr Ćwiekowski przy ulicy Mickiewicza 49 w Łomży,
https://www.facebook.com/Zak%C5%82ad-Fryzjerski-dla-Pan%C3…/

a także władz miasta Łomża Prezydenta Mariusza Chrzanowskiego,Agnieszki Muzyk, Andrzeja Garlickiego
Pani poseł Bernadecie Krynickiej, Prezesa Parku Przemysłowego Łomża Pana Andrzeja Kiełczewskiego i Dyrektora MOSiRu Pana Andrzeja Modzelewskiego.

Zapraszamy na treningi!!!