Blackhorse MMA Łomża

OGŁOSZENIA

Debiut Patryka Surdyna na zawodowym poziomie

Debiut Patryka Surdyna na zawodowym poziomie

W efektownym stylu zadebiutował zawodnik naszego klubu Patryk Surdyn na PLMMA 66/3F - V Mazurska Gala Sportów Walki, która odbyła się w Ełku. W drugiej rundzie przez duszenie trójkątne nogami zakończył swój pojedynek z faworyzowanym przeciwnikiem Michałem Chyczewskim z Berkut Arrachion Olsztyn. Patryk niesiony dopingiem licznie zgromadzonych kibiców ze swojego klubu pokazał, że ma charakter i serce do walki. Ciężka praca, wiele litrów potu przelanych na treningach i liczne wyrzeczenia przyniosły upragnione zwycięstwo. Warto pamiętać, że ten sukces to zasługa całego klubu BLACK HORSE i wielu osób które miały udział w osiągniętym wyniku.

Przede wszystkim podziękowania dla Piotra Wieryszko za zapoczątkowanie i wyszkolenie wszystkich zawodników w tym Patryka co było można zauważyć w walce, że czuł się pewnie w każdej płaszczyznie. 
Podziękowania również dla Pawła Pruszko, Krzysztofa Wysockiego, Roberta Smugarzewskiego, Damiana Jarosia oraz Marcina Rogowskiego i Dawida Gralki z Gracie Barra Łódz, a także kibiców, którzy dopingowali Patryka.

Chcielibyśmy podziękować Panu Robertowi Smugarzewskiemu i Pani Beacie Smugarzewskiej, 
www.inter-meble.pl
www.drew-bet.eu
i Centrum Rehabilitacji MEDICOR ul. długa 12 w Łomży,
www.medicor-lomza.pl
oraz Zakładu Fryzjerskiego Piotr Ćwiekowski przy ulicy Mickiewicza 49 w Łomży.
Podziękowania również dla Prezesa Parku Przemysłowego Łomża Pana Andrzeja Kiełczewskiego,
Dyrektora MOSiRu Pana Andrzeja Modzelewskiego,
a także władz miasta Łomża Prezydenta Mariusza Chrzanowskiego, Pani Agnieszki Muzyk, Pana Andrzeja Garlickiego i Pani poseł Bernadecie Krynickiej.
Zapraszamy na treningi!!!
Informujemy również, że będzie można obejrzeć galę na kanale Orange Sport w sobotę 23.04 o godz.20:00 oraz niedzielę 24.04 o godz. 13:00. Zapraszamy!
Zdjęcia: http://mmania.pl/…/plmma-66-3f-v-mazurska-gala-sportow-walk…